Voorbereiding 2016/17
-
- Beheerder
- Berichten: 259
- Lid geworden op: 20-02-2016 19:40
Voorbereiding 2016/17
Oefenprogamma Heracles
Zaterdag 2 juli Almelose Selectie – Heracles Almelo
Dinsdag 5 juli ON – Heracles Almelo
Zaterdag 9 juli PH – Heracles Almelo
Maandag 11 juli Start trainingskamp Billerbeck (DUI)
Vrijdag 15 juli Preussen Münster (DUI) – Heracles Almelo (in Billerbeck)
Zaterdag 16 juli Einde trainingskamp Billerbeck
Dinsdag 19 juli Heracles Almelo – Jong Ajax (bij WVV ’34 in Hengevelde)
Zaterdag 23 juli Oefenwedstrijd in Vriezenveen
Zondag 24 juli Open Dag
Zaterdag 2 juli Almelose Selectie – Heracles Almelo
Dinsdag 5 juli ON – Heracles Almelo
Zaterdag 9 juli PH – Heracles Almelo
Maandag 11 juli Start trainingskamp Billerbeck (DUI)
Vrijdag 15 juli Preussen Münster (DUI) – Heracles Almelo (in Billerbeck)
Zaterdag 16 juli Einde trainingskamp Billerbeck
Dinsdag 19 juli Heracles Almelo – Jong Ajax (bij WVV ’34 in Hengevelde)
Zaterdag 23 juli Oefenwedstrijd in Vriezenveen
Zondag 24 juli Open Dag
-
- Amateur
- Berichten: 54
- Lid geworden op: 05-06-2016 20:33
Als voorbereiding op het nieuwe seizoen in de Eredivisie speelt Roda tijdens de Open Dag op 16 juli 2016 tegen Alemannia Aachen (regionalliga). Daarvoor zijn er wedstrijden tegen de amateurclubs VV Schinveld, VV Schaesberg, VV Chevremont, Groene Ster en de Engelse League 1 club Fleetwood Town. Verder is er een trainingskamp in Wolfsheze (bij Arnhem) en een nog nader bekend te maken oefentegenstander.
Proud to be a Koempel
-
- Beheerder
- Berichten: 259
- Lid geworden op: 20-02-2016 19:40
Uitslagen vriendschappelijke wedstrijden zaterdag 9 juli
Jong PSV - Jong Willem II 3-1
Verreth, Piroe, Beto
AZ - FC Volendam 8-1
Weghorst (4x), Mühren (2x), Seuntjens (2x); Owusu Asare
FC Oss - De Graafschap 1-2
Kamaci; Vermeij (2x)
VV Katwijk - ADO Den Haag 0-5
Duplan (2x), Schaken, Kastaneer, Hevel
Jong Ajax - VVZ 49 8-0
Acolatse (3x), Bay (2x), Bergsma, El Idrissi, Van Moerkerk
PH - Heracles Almelo 0-13
Gladon (2x), Kuwas (3x), Pelupessy, Bel Hassani, Te Wierik, Bruns, Van Ooijen, Agbaljan, Kada, Darri
Spakenburg - FC Utrecht 0-3
Barazite, Rubin, Haller
Go Ahead Eagles - Nordin Wooter Academy 4-2
De Kogel (2x), Brands, Ten Den
Rijnsburgse Boys - Feyenoord 1-5
Elia (2x), Vilhena, Jörgensen, Toornstra
Vitesse - KV Oostende (Bel) 2-3
Ota, Zhang
Ajax - FC Liefering (Oos) 3-4
El Ghazi (2x), Van de Beek
Achilles Veen - RKC Waalwijk 0-3
Voskamp, Benson, Rienstra
SV Deurne - Helmond Sport 0-1
Edwards
SC Cambuur - SC Telstar 4-1
Hoefdraad, Masek, Van de Streek, Barto; Serrarens
Zundertse Selectie - NAC Breda 0-4
Dessers (2x), Damen, Verbeek
Capelle - Excelsior 0-1
De Reuver
Westlands elftal - Sparta Rotterdam 2-2
Goodwin, Salhi
VV Chevremont - Roda JC Kerkrade 1-5
Rosheuvel (2x), Noor, Milec, Auassar
SV Juliana'31 - NEC 0-5
Roman (3x), Lindholm, Gandu
KV Kortrijk (Bel) - MVV Maastricht 0-9
Croux (2x), Luis Pedro (2x), Kostons (2x), Ciranni, Güvenç, Stankov
FC Eindhoven - KV Mechelen (Bel) 2-1
Lieder (2x)
Jong PSV - Jong Willem II 3-1
Verreth, Piroe, Beto
AZ - FC Volendam 8-1
Weghorst (4x), Mühren (2x), Seuntjens (2x); Owusu Asare
FC Oss - De Graafschap 1-2
Kamaci; Vermeij (2x)
VV Katwijk - ADO Den Haag 0-5
Duplan (2x), Schaken, Kastaneer, Hevel
Jong Ajax - VVZ 49 8-0
Acolatse (3x), Bay (2x), Bergsma, El Idrissi, Van Moerkerk
PH - Heracles Almelo 0-13
Gladon (2x), Kuwas (3x), Pelupessy, Bel Hassani, Te Wierik, Bruns, Van Ooijen, Agbaljan, Kada, Darri
Spakenburg - FC Utrecht 0-3
Barazite, Rubin, Haller
Go Ahead Eagles - Nordin Wooter Academy 4-2
De Kogel (2x), Brands, Ten Den
Rijnsburgse Boys - Feyenoord 1-5
Elia (2x), Vilhena, Jörgensen, Toornstra
Vitesse - KV Oostende (Bel) 2-3
Ota, Zhang
Ajax - FC Liefering (Oos) 3-4
El Ghazi (2x), Van de Beek
Achilles Veen - RKC Waalwijk 0-3
Voskamp, Benson, Rienstra
SV Deurne - Helmond Sport 0-1
Edwards
SC Cambuur - SC Telstar 4-1
Hoefdraad, Masek, Van de Streek, Barto; Serrarens
Zundertse Selectie - NAC Breda 0-4
Dessers (2x), Damen, Verbeek
Capelle - Excelsior 0-1
De Reuver
Westlands elftal - Sparta Rotterdam 2-2
Goodwin, Salhi
VV Chevremont - Roda JC Kerkrade 1-5
Rosheuvel (2x), Noor, Milec, Auassar
SV Juliana'31 - NEC 0-5
Roman (3x), Lindholm, Gandu
KV Kortrijk (Bel) - MVV Maastricht 0-9
Croux (2x), Luis Pedro (2x), Kostons (2x), Ciranni, Güvenç, Stankov
FC Eindhoven - KV Mechelen (Bel) 2-1
Lieder (2x)